Telefon: 0532 205 22 68.

Kayıt Formu


Ücretsiz Üyelik Sistemi

Biobellinda üyeliği tamamen ücretsizdir, Yukarıdaki Biobellinda ücretsiz üyelik kayıt formunu doldurarak üyeliğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üyelik başvuru formunu doldurduğunuzda temsilcilerimiz sizi arayarak ücretsiz üyeliğinizi yapacaklardır. sonrasında ise yine temsilcilerimiz ürünler hakkında size istediğiniz zaman bilgi verecekler ve sipariş vermek istediğinizde size yardımcı olacaklardır.

Biobellinda Satış Sistemi, temelde “Çok Katmanlı Pazarlama Sistemi” olarak da bilinen Doğrudan Satış Yöntemine dayanır.

BioBellinda’nın satmakta olduğu ürünler, bağımsız girişimcilere indirimli fiyat üzerinden satışa sunulur. BioBellinda sistemine dâhil olan bağımsız girişimciler, ilk alışverişlerinden itibaren ürünleri bu indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirler.

Bağımsız girişimcilerin çok katmanlı pazarlama sistemine dâhil olmakla elde edecekleri asıl gelir, indirimli fiyat üzerinden satın aldıkları ürünleri nihai tüketiciye gerçek fiyatları karşılığı satmak suretiyle kazanmış olacakları Perakende Satış Geliridir.

Bağımsız girişimci, BioBellinda’dan gerçekleştirdiği her alışveriş esnasında satın almış olduğu ürünlerin miktarına göre bir iş hacmi oluşturur. Bağımsız girişimci, oluşturmuş olduğu iş hacmine göre ilave prim ve kazanca hak kazanır.

Biobellinda Bağımsız girişimcinin her bir ay için hak kazandığı primler, bu bağımsız girişimcinin ilgili ay içerisinde kendisinin ve/veya oluşturduğu grubunun (alt pazarlama ağının) BioBellinda’dan yapmış olduğu ürün satın alımlarına göre hesaplanmaktadır.

Ücretsiz Üyelik Kayıt Formunu Doldurun, Fırsatları Kaçırmayın...

biobellinda-ucretsiz-uyelik
Sasy Pink
biobellinda-ucretsiz-uyelik
Cilt Nemlendirici
biobellinda-ucretsiz-uyelik
Doğanın Gücü
biobellinda-ucretsiz-uyelik
Sasy Bayan Parfüm
error: Content is protected !!